Koszyk
Wojtek
Wojtek Pawlik pomysłodawca projektu
Wojtek

„Natura to dla mnie DOM, o który musimy zadbać dla siebie i dla przyszłych pokoleń.”

Urodziłem się w Krynicy-Zdroju. Jestem pomysłodawcą i współtwórcą idei Go2Krynica. Uwielbiam podróże, które – według przysłowia, kształcą, ale pozwalają też docenić miejsca dobrze nam znane.

Maciej
Maciej Długosz współtwórca projektu
Maciej

„Natura to dla mnie miejsce, które nie zostało opanowane przez człowieka, gdzie nie widać naszej ingerencji. To miejsce, w którym szukamy spokoju, wyciszenia, energii i to dostajemy.”

Pochodzę z Krynicy Zdroju. Interesuję się sportem, rekreacją i podróżami.

Maja
Maja Ignaczewska projektantka
Maja

„Natura to dla mnie kot Chamonix, który jest częścią mojego życia już czwarty rok. Kot, który nauczył mnie nie tylko jak przemywać jego po-bojowe rany i za którym uszkiem głaskać, ale i pozwolił nauczyć się jego „języka” i zwyczajów. Ta podróż ku zrozumieniu kota stała się wyprawą w głąb mnie. Wyprawą, podczas której zrozumiałam, że mamy tyle wspólnego. Łączy nas ten sam magiczny rdzeń i nasze przetrwanie polega wyłącznie na wzajemnym szacunku.

Zajmuję się stroną wizualną Go2Krynica. Od dzieciństwa uwielbiam malować, biegać, skakać, latać, pływać. Moim marzeniem, by postawić dom na skraju lasu i spacerować po okolicy z moim kotem.

Joanna
Joanna Izdebska projektantka
Joanna

„Natura to dla mnie sens życia, inspiracja i ucieczka przed szarą codziennością.”

Pochodzę z Olkusza. Jestem artystą grafikiem. Uwielbiam rysować zwierzęta. Zajmuję się ogrodnictwem i hodowlą drobiu ozdobnego.

Grzegorz
Grzegorz Jasiński programista
Grzegorz

„Natura to dla mnie podróż rowerem ze słuchawkami po leśnych ścieżkach, zwykle w kierunku zbiorników wodnych, gdzie odzyskuję energię i synchronizuję się z głosem środka.”

Zajmuję się programowaniem stron internetowych. Pochodzę z małego miasteczka koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Małgorzata
Małgorzata Bieniek copywriterka
Małgorzata

Natura to dla mnie cierpliwa nauczycielka, która uczy mnie wrażliwości na innych, otwartości i spokoju.

Pochodzę z Małopolski więc ten kawałek Polski jest mi najbliższy (również Krynica!). Obecnie mieszkam na Śląsku i choć nie mówię gwarą, myślę, że pasuję do tego regionu. Odpowiadam za tekstowe aspekty projektu Go2Krynica